
Sportakkoord
AlgemeenIn de gemeente Huizen hebben we het Lokaal Sport Akkoord. Met het Lokaal Sport Akkoord willen we bereiken dat alle inwoners van Huizen de mogelijkheid hebben tot sporten en bewegen.
Dat kan op verschillende manieren, de één zal dit bij een sportvereniging of ondernemende sportaanbieder, de ander doet dit graag in de buitenlucht.
Voor sporten en bewegen geldt jong geleerd, is oud gedaan. Hiermee willen we sport en bewegen ook bereikbaar maken voor alle leeftijden. Heeft u een initiatief om inwoners te laten bewegen, maar is hier voor nog geen aanbod of sluit dit niet aan bij de wensen van de doelgroep. Of wilt u juist een heel nieuw initiatief starten, dan is er de mogelijkheid om stimuleringssubsidie aan te vragen. Kijk voor de voorwaarden en het aanmeldformulier op: www.huizen.nl/lokaal-sport-akkoord





